RC0603FR-071K69L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
YAGEO
In Stock: 13 237
Datasheet
Similar
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Bourns Inc.
Direct
Vishay Dale
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Panasonic Industry
1.69 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film