RC0603FR-071K5L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Similar
YAGEO
In Stock: 121 041
Datasheet
Similar
Direct
Bourns Inc.
Vishay Dale
In Stock: 591
TE Connectivity Passive Product
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Susumu
1.5 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film