RC0402FR-0768K1L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Stackpole Electronics Inc
In Stock: 199 464
Datasheet
68.1 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film