CC1206CRNPO9BN4R7 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 1 278
Datasheet
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Upgrade
Knowles Syfer
Upgrade
4.7 pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)