CC0603JRX7R9BB331 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
YAGEO
In Stock: 3 797
Datasheet
Similar
YAGEO
In Stock: 2 623
Datasheet
Direct
Knowles Syfer
Direct
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Upgrade
Knowles Syfer
Upgrade
KEMET
330 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)