AC2512FK-0751KL is out of stock and can be placed on backorder.
YAGEO
In Stock: 3 960
Panasonic Industry
In Stock: 771
Stackpole Electronics Inc
Similar
TE Connectivity Passive Product
Similar
Panasonic Industry
51 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film