AC1206FR-071K24L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
YAGEO
In Stock: 24 729
Datasheet
Direct
KOA Speer Electronics, Inc.
In Stock: 11 137
Datasheet
Similar
Bourns Inc.
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
1.24 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film