AC0603FR-0710KL is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
YAGEO
In Stock: 18 336
Datasheet
Parametric Equivalent
YAGEO
In Stock: 64 277
Datasheet
Direct
KOA Speer Electronics, Inc.
TE Connectivity Passive Product
TE Connectivity
10 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film