AC0402FR-07470RL is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
YAGEO
In Stock: 87 724
Datasheet
Direct
TE Connectivity Passive Product
In Stock: 238 786
Datasheet
470 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film