OMNI-UNI-30-50-D
OMNI-UNI-30-50-D
OMNI-UNI-30-50-D
DigiKey Part Number
345-1574-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
OMNI-UNI-30-50-D
Description
HEATSINK TO-247 TO-264 TO-220
Detailed Description
Heat Sink TO-220, TO-247, TO-264 Aluminum Board Level, Vertical
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
OMNI-UNI-30-50-D Models
Length
1.969" (50.00mm)
Series
Width
1.181" (30.00mm)
Packaging
Bulk
Fin Height
2.362" (60.00mm)