OMNI-UNI-27-25
OMNI-UNI-27-25
OMNI-UNI-27-25
DigiKey Part Number
345-1567-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
OMNI-UNI-27-25
Description
HEATSINK TO-247 TO-264 TO-220
Detailed Description
Heat Sink TO-220, TO-247, TO-264 Aluminum Board Level, Vertical
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
OMNI-UNI-27-25 Models
Length
0.984" (25.00mm)
Series
Width
1.063" (27.00mm)
Packaging
Bulk
Fin Height
1.969" (50.00mm)