SMM02040C2219FB000 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Vishay
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Vishay
In Stock: 8 673
Datasheet
Parametric Equivalent
22.1 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thin Film