MMU01020C9311FB300 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
9.31 kOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor MELF, 0102 Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thin Film
MMU01020C9311FB300
DigiKey Part Number
749-MMU01020C9311FB300TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MMU01020C9311FB300
Description
MMU 0102-50 1% BL 9K31
Detailed Description
Temperature Coefficient
±50ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension
0.043" Dia x 0.087" L (1.10mm x 2.20mm)