MMA0204WE1000BB100 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
100 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Military Thin Film
MMA0204WE1000BB100
DigiKey Part Number
749-MMA0204WE1000BB100TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MMA0204WE1000BB100
Description
MMA 0204-15 0.1% VG03 B1 100R
Detailed Description
Temperature Coefficient
±15ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)