MMA0204WC7500FB300 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
750 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Military Thin Film
MMA0204WC7500FB300
DigiKey Part Number
749-MMA0204WC7500FB300TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MMA0204WC7500FB300
Description
MMA 0204-50 1% VG03 BL 750R
Detailed Description
Temperature Coefficient
±50ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)