MMA0204WC7323FB100 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
732 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Military Thin Film
MMA0204WC7323FB100
DigiKey Part Number
749-MMA0204WC7323FB100TR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MMA0204WC7323FB100
Description
MMA 0204-50 1% VG03 B1 732K
Detailed Description
Temperature Coefficient
±50ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)