GA0603D200JXPAC31M is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
20 pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
GA0603D200JXPAC31M
DigiKey Part Number
720-GA0603D200JXPAC31MTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GA0603D200JXPAC31M
Detailed Description
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Tolerance
±5%
Size / Dimension
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Voltage - Rated
Thickness (Max)
0.037" (0.94mm)