TR8M475M016C4000 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 35 874
Datasheet
4.7 µF Molded Tantalum Capacitors 16 V 0603 (1608 Metric) 4Ohm