TR3D476K020C0150 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Vishay Sprague
In Stock: 2 813
Datasheet
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 11 883
Datasheet
Similar
In Stock: 34
In Stock: 751
In Stock: 323
In Stock: 852
Upgrade
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
47 µF Molded Tantalum Capacitors 20 V 2917 (7343 Metric) 150mOhm