TR3A475K025C3000 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
4.7 µF Molded Tantalum Capacitors 25 V 1206 (3216 Metric) 3Ohm