TNPW12063K60BEEA is out of stock and can be placed on backorder.
Susumu
In Stock: 333
Direct
Susumu
3.6 kOhms ±0.1% 0.52W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film