TNPV1210121KDEEA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Vishay Dale
In Stock: 155
Datasheet
Similar
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Similar
In Stock: 0
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
121 kOhms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, High Voltage, Moisture Resistant Thin Film