RCV0805499KFKEA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Vishay Dale
In Stock: 1 438
Datasheet
Similar
Vishay Dale
In Stock: 56 846
Datasheet
Direct
Panasonic Industry
Direct
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Upgrade
YAGEO
Bourns Inc.
499 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) High Voltage Thick Film