RCG0402100KFKED is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Vishay Dale
In Stock: 3 730 845
Datasheet
Parametric Equivalent
Vishay Dale
In Stock: 264 651
Datasheet
Upgrade
Panasonic Industry
YAGEO
YAGEO
In Stock: 29
Cal-Chip Electronics, Inc.
Bourns Inc.
Bourns Inc.
TE Connectivity Passive Product
100 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film