CRCW201016R2FKEF is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
YAGEO
In Stock: 3 785
Datasheet
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 0
Datasheet
YAGEO
16.2 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film