CRCW0805100RFKEA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Vishay Dale
In Stock: 244 151
Datasheet
Upgrade
Vishay Dale
In Stock: 25 055
Datasheet
Similar
Similar
Direct
TE Connectivity Passive Product
Direct
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Riedon products by Bourns
Bourns Inc.
Panasonic Industry
100 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film