CRCW02015K10FKED is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Vishay Dale
In Stock: 2 005
Datasheet
Direct
Samsung Electro-Mechanics
In Stock: 0
Datasheet
5.1 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film