CRCW010049R9FREL is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Samsung Electro-Mechanics
In Stock: 0
Datasheet
49.9 Ohms ±1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Thick Film