CMF50127K00BEEK is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
127 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film
CMF50127K00BEEK
DigiKey Part Number
CMF50127K00BEEK-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CMF50127K00BEEK
Description
RES 127K OHM 1/4W .1% AXIAL
Customer Reference
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
CMF50127K00BEEK Models
Temperature Coefficient
±25ppm/°C
Series
Operating Temperature
-55°C ~ 175°C
Packaging
Bulk
Package / Case
Part Status
Discontinued at DigiKey
Size / Dimension
0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)