H2KA300KA1CD00
DigiKey Part Number
2047-H2KA300KA1CD00-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
H2KA300KA1CD00
Description
ULTRASONIC SENS 300KHZ AIR TRAN
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Ultrasonic Sensor 300kHz
Category
Voltage - Rated
50V
Manufacturer
Unictron Technologies Corporation
Beam Angle
Packaging
Bulk
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Part Status
Active
Base Product Number
Frequency
300kHz