RP73PF2A1K21BTDF is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
TT Electronics/Welwyn
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Vishay Dale Thin Film
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Vishay Dale Thin Film
1.21 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film