CRGH2512F115R is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
115 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
CRGH2512F115R
DigiKey Part Number
CRGH2512F115R-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CRGH2512F115R
Description
RES 115 OHM 1% 2W 2512
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
CRGH2512F115R Models
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Series
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Size / Dimension
0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)