CRGH2512F113R is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
113 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
CRGH2512F113R
DigiKey Part Number
CRGH2512F113R-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CRGH2512F113R
Description
RES 113 OHM 1% 2W 2512
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
CRGH2512F113R Models
Category
Composition
Temperature Coefficient
±100ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Resistance
Supplier Device Package
Tolerance
Size / Dimension
0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)