PL-027008-2.5-9
DigiKey Part Number
484-PL-027008-2.5-9-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PL-027008-2.5-9
Description
PL-027008-2.5-9
Manufacturer Standard Lead Time
14 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Die Cut Polyester (PET) White
Category
Color - Background
White
Manufacturer
TE Connectivity AMP Connectors
Length
0.315" (8.00mm)
Packaging
Bulk
Width
1.063" (27.00mm)