TPX207125MT-7325C1
DigiKey Part Number
445-TPX207125MT-7325C1TR-ND - Tape & Reel (TR)
445-TPX207125MT-7325C1CT-ND - Cut Tape (CT)
445-TPX207125MT-7325C1DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TPX207125MT-7325C1
Description
MULTILAYER TPX FOR 617-1606/2400
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Triplexer 617MHz ~ 960MHz, 1.164GHz ~ 1.249GHz, 1.559GHz ~ 1.606GHz / 5.15GHz ~ 7.125GHz 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Category
Frequency Bands (Low / High)
617MHz ~ 960MHz, 1.164GHz ~ 1.249GHz, 1.559GHz ~ 1.606GHz / 5.15GHz ~ 7.125GHz