CKG45KX7R2A105K290JH is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 4 906
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 162
Datasheet
Similar
In Stock: 623
In Stock: 1 026
1 µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R SMD, J-Lead