CGJ5H4X7R2H103K115AA is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 41 836
Datasheet
10000 pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)