CGJ3E3X7R1E474K080AB is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 454 696
Datasheet
0.47 µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)