CGJ3E2X7R1E103K080AA is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 1 836 596
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 11 492
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
KEMET
Upgrade
KEMET
Upgrade
In Stock: 749
10000 pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)