CGJ3E2C0G1H272J080AA is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
TDK
In Stock: 29 950
Datasheet
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 16 179
Datasheet
Murata Electronics
Murata Electronics
2700 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)