CGA9N2X7R2A155K230KA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
TDK
In Stock: 341
Datasheet
Direct
Chemi-Con
In Stock: 10
Datasheet
1.5 µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)