CGA8N2X7R2A155M230KA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 2 342
Datasheet
1.5 µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)