CGA6M4X7T2W224M200AE is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 1
Datasheet
0.22 µF ±20% 450V Ceramic Capacitor X7T 1210 (3225 Metric)