CGA5L3X7R2E473M160AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 2 917
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 5 880
Datasheet
Similar
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
0.047 µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)