CGA5L3X7R2E333K160AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 4 569
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 3 000
Datasheet
Direct
Murata Electronics
Upgrade
KEMET
0.033 µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)