CGA5L2NP02A333J160AA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 5 690
Datasheet
0.033 µF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)