CGA4J3X7R2E223M125AE is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 2
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 3 790
Datasheet
Similar
In Stock: 0
Upgrade
KEMET
In Stock: 111
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
0.022 µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)