C4532X7R1C685K200KM is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 113 083
Datasheet
Similar
Chemi-Con
In Stock: 6 786
Datasheet
6.8 µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)