C3225X7R2J473K200AE is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Murata Electronics
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Knowles Syfer
Upgrade
KEMET
0.047 µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)