C3225C0G2J682K200AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 2 280
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 669
Datasheet
Similar
Knowles Syfer
In Stock: 0
Similar
Knowles Syfer
6800 pF ±10% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1210 (3225 Metric)